Nebankovní půjčka až 20 000 Kč ihned na váš bankovní účet

Nebankovni pujcka

Potřebujete rychle půjčit peníze?

V zásadě máte dvě možnosti – půjčku bankovní a nebankovní. U druhé varianty je velkou výhodou rychlost a jednoduchost. Vyvarujete se nadměrnému papírování, vše často vyřídíte z pohodlí domova přes internet a některé nebankovní společnosti dokonce pár minut po schválení již odesílají peníze.

Další informace

Rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou

Naproti půjčkám od banky se ty nebankovní vyznačují jednoduchostí vyřízení. Další výhodou je, že prověřování žadatele z hlediska příjmů a zápisů v registru dlužníků je méně podrobné, dokonce se můžete setkat s půjčkou bez registru, kdy lustrování zájemce o nebankovní půjčku zcela chybí. Další možností je půjčka bez doložení příjmu. Výhodná je i rychlost samotného procesu vyřízení. Díky tomu je dostupná širokému spektru klientů – od zaměstnanců, přes živnostníky, maminky na mateřské i seniory.

Jak získat nebankovní půjčku ihned na účet?

Abyste nebankovní půjčku ihned na účet získali, nemusíte se obávat žádné složité administrativy. Dokonce vše vyřídíte přes internet. Jednoduše v pohodlí domova vyplníte internetový formulář, do kterého pro poskytovatele – nebankovní společnost – uvedete pouze několik klíčových údajů. Jsou to osobní údaje a také samozřejmě výše částky, kterou si chcete půjčit. Poskytovatel vám spočítá svou nabídku, kde uvede přesnou kalkulaci úvěru včetně výše splátek.

Jak si zažádat o nebankovní půjčku

O nebankovní půjčku ihned si jednoduše zažádáte z pohodlí domova prostřednictvím internetu. Žádost je velmi jednoduchá, zpravidla u sebe potřebujete mít pouze občanský průkaz. Můžete dokonce využít žádosti prostřednictvím telefonního operátora, který vás celým procesem provede.

Nemusíte se obávat žádného složitého papírování, jen vyplníte několik důležitých údajů a o zbytek se postará nebankovní společnost. Za 15 minut je hotovo, vyřízeno, schváleno a peníze již putují na váš účet.

Jak probíhá schvalování u online půjček

Jakmile odešlete žádost poskytovateli, začíná proces schvalování, který nebývá nijak dlouhý. Nebankovní společnosti totiž zpravidla postupují velmi rychle. Jakmile je úvěr schválen, dostanete zprávu od nebankovní společnosti – prostřednictvím e-mailu či skrze SMS zprávu. Peníze pak odejdou z nebankovní půjčky ihned na účet žadatele.

Nebankovní půjčky jsou rychlým a jednoduchým řešením

Peníze ihned na cokoliv

Vyberete si částku, dobu splácení a ještě dnes obdržíte peníze na váš bankovní účet

Až 20 tisíc Kč na váš účet

Půjčka na 30 dní bez doložení příjmu od 1 000 Kč až po 15 000 Kč

Rychlé vyřízení do 10 minut

Vyplníte krátký formulář a po odsouhlasení vaší žádosti obdržíte finance

Vyřiďte vše online

Půjčku ihned vyřídíte z počítače nebo mobilního telefonu