Nebankovní půjčka až 20 000 Kč na Váš bankovní účet


Nebankovní půjčky jsou hitem na trhu

Potřebujete rychle půjčit peníze? V zásadě máte dvě možnosti – půjčku bankovní a nebankovní. U druhé varianty je velkou výhodou rychlost a jednoduchost. Vyvarujete se nadměrnému papírování a vše často vyřídíte z pohodlí domova přes internet. Společnost jako Tetička dokonce pár minut po schválení žádosti již odesílá peníze.

Získat peníze
teticka
Online půjčka tetička
Peníze do 10 minut na účtu

Jak získat nebankovní půjčku ihned na účet?

Abyste získali nebankovní půjčku ihned na účet, nemusíte se obávat žádné složité administrativy. Dokonce vše vyřídíte přes internet. Jednoduše v pohodlí domova vyplníte internetový formulář, do kterého pro poskytovatele – nebankovní společnost – uvedete pouze několik klíčových údajů. Jsou to osobní údaje a také samozřejmě výše částky, kterou si chcete půjčit.

Poskytovatel vám spočítá svou nabídku, kde uvede přesnou kalkulaci úvěru včetně výše splátek. K těmto účelům slouží tato půjčka kalkulačka.


Rozdíl mezi bankovní a nebankovní půjčkou

Naproti půjčkám od banky se ty nebankovní vyznačují jednoduchostí vyřízení. Další výhodou je, že prověřování žadatele z hlediska příjmů a zápisů v registru dlužníků je méně podrobné. Výhodná je i rychlost samotného procesu vyřízení. Díky tomu je dostupná širokému spektru klientů – od zaměstnanců přes živnostníky až po brigádníky.

Získat peníze
Otázky a odpovědi


Online půjčka tetička
Peníze do 10 minut na účtu

Jak si zažádat o nebankovní půjčku

O nebankovní půjčku ihned si jednoduše zažádáte z pohodlí domova prostřednictvím internetu. Žádost je velmi jednoduchá, zpravidla u sebe potřebujete mít pouze občanský průkaz. Můžete dokonce využít žádosti prostřednictvím telefonního operátora, který vás celým procesem provede. Nemusíte se obávat žádného složitého papírování, jen vyplníte několik důležitých údajů a o zbytek se postará nebankovní společnost.

Jak probíhá schvalování u nebankovních půjček online

Jakmile odešlete žádost poskytovateli, začíná proces schvalování, který nebývá nijak dlouhý. Nebankovní společnosti totiž zpravidla postupují velmi rychle. Jakmile je úvěr schválen, dostanete zprávu od nebankovní společnosti – prostřednictvím e-mailu či skrze SMS zprávu.

Získat peníze