Online půjčka bez doložení příjmu

Vyhledani pujcky online

Hledáte rychlé a diskrétní řešení?

Jednoduchý proces vyřizování, rychlost a žádné zbytečné papírování. Tak by se dala v kostce popsat půjčka bez doložení příjmu. A výhod a důvodů, proč sáhnout zrovna po tomto typu půjčky, je mnohem víc.

Více o půjčce

Jak získat půjčku bez doložení příjmů ze zaměstnání?

Půjčka bez doložení příjmu je ideálním řešením, když potřebujete opravdu rychle půjčit a celou záležitost si chcete nechat pro sebe – nebankovní společnost po vás totiž nebude požadovat potvrzení od zaměstnavatele o výši vašeho příjmu. Musíte sice počítat s tím, že kvůli rychlosti a absenci prověřování vašich příjmů vám poskytovatel půjčí s trochu vyšším úrokem, výhody ale mírně vyšší cenu vyvažují.

Je tento druh půjčky opravdu diskrétní?

Půjčka bez doložení příjmu tak nabízí jednoduché a současně diskrétní řešení. I v případě, že máte v práci dobré vztahy, ne vždy je dobré se se vším „pochlubit“, že ano? Vyhnete se například ne zrovna příjemnému prověřování telefonátem ze strany poskytovatele na účetní oddělení firmy, kde pracujete. Více informací zde

Půjčka bez doložení příjmů je opravdu pro každého

Půjčka bez doložení příjmů se může hodit také těm klientům, kteří mají nějaký ten malý vroubek v podobě zápisu v registru dlužníků. Všechno prostě vždy nejede jako na drátkách. Ve složité situaci se může ocitnout kdokoliv a najít vhodné východisko je pak o to složitější.

Půjčka bez doložení příjmu i pro OSVČ

Pokud patříte mezi živnostníky, asi potvrdíte, že administrativa u klasického úvěru je o to složitější. U půjčky bez doložení příjmů vás ale žádné zbytečné papírování nečeká. Jistě oceníte, že se vyvarujete například dohledávání daňových přiznání minimálně dva roky nazpět.

Hlavní výhody online půjčky

Peníze na cokoliv

Vyberete si požadovanou částku, datum splacení a po schválení obdržíte peníze

Půjčka od 3 000 Kč až po 20 000 Kč

Půjčka na 30 dní bez doložení příjmu od 3 000 Kč až po 20 tisíc korun

Okamžité posouzení žádosti

Vyplníte žádost a po schválení můžete čerpat finanční prostředky

Vyřízení žádosti do 10 minut

O půjčku si zažádáte online 7 dní v týdnu