SMS půjčka se hodí, když nemáte přístup k internetu


SMS půjčka ihned je oblíbená služba

Dnešní doba patří mobilním telefonům, ať už těm zcela obyčejným, nebo těm chytrým. Zvykli jsme si, že všichni jsou prakticky okamžitě dostupní a že téměř všechno je k dispozici, a to hned. To samé platí i o půjčkách, a proto je mezi nebankovními půjčkami tolik oblíbená tzv. SMS půjčka nejrychlejší způsob, jak si půjčit peníze

Získat peníze
teticka
Online půjčka tetička
Peníze do 10 minut na účtu

SMS půjčka je rychlá a pohodlná

Každému to občas nevyjde, nemusíte ale kvůli tomu hned propadat panice. Řešení tíživé finanční situace či nenadálých výdajů máte doslova na dosah ruky. Peníze získáte za velmi zajímavých podmínek, a přitom jen stačí poslat SMS nebo zavolat na tel. číslo: 800 023 55

Jak si přes mobilní telefon sjednat půjčku?

Mobilní telefon je určený pro rychlou komunikaci a to stejné očekávejte od SMS půjčky. Nenadálou situaci tak díky této půjčce vyřešíte obratem. Nemusíte se bát žádného přehnaného papírování. Ke zřízení půjčky většinou pouze potřebujete u sebe mít občanský průkaz a samozřejmě mobilní telefon. Potom už jen stačí odeslat SMS, jejímž prostřednictvím o půjčku požádáte.


Je jedno, na co a proč si potřebujete půjčit

Možná se Vám zpozdila výplata nebo jste museli třeba akutně řešit výměnu staré pračky za novou. Tato rychlá půjčka má zkrátka celou řadu využití. SMS půjčky jsou dostupné všem klientům, kteří mají mobilní telefon, bankovní účet a splňují podmínku plnoletosti. Výhodou také je, podobně jako v případě mnohých jiných půjček, že nemusíte mít ručitele.

Získat peníze
Otázky a odpovědi


Online půjčka tetička
Peníze do 10 minut na účtu

Bankovní versus nebankovní půjčky

Bankovní půjčky musí na jednu stranu vyhovět pravidlům o transparentnosti a bezpečnosti, na druhou stranu kladou přísnější nároky na žadatele. Aby zájemce na půjčku dosáhl, je třeba, aby měl dostatečně vysoký měsíční příjem – banka bude pečlivě zkoumat jeho bonitu. Žadatel navíc nesmí mít záznam v registru dlužníků. Schválení bankovní půjčky je zpravidla spojené se zdlouhavou byrokracií, což logicky prodlužuje dobu vyřízení a odeslání půjčených peněz na účet spotřebitele.

Schvalovací proces je doslova bleskurychlý, takže od schválení budete mít peníze do 10 minut na Vašem bankovním účtu. Tato půjčka je v podstatě nejrychlejším způsobem, jak si půjčit peníze.

Jsou nebankovní společnosti bezpečné?

I když nebankovní společnosti musejí v současné době plnit celou řadu přísných podmínek, od dostatečné výše základního kapitálu až po důsledně proškolené zaměstnance, mají volnější „ruce“ z hlediska podmínek kladených na samotné spotřebitele. Není tedy žádnou výjimkou, že žadatel, který neuspěl s žádostí o bankovní půjčku, se může bez problémů obrátit na nebankovní společnost. Zájemce o nebankovní půjčky pak mnohdy mile překvapí pružnost a rychlost vyřízení, které je navíc velmi často možné z pohodlí domova.

Pro oba typy půjček platí jedno základní pravidlo – než cokoliv podepíšete, porovnávejte nabídky. Na trhu je řada poskytovatelů, kteří nabízejí různě výhodné půjčky.

Získat peníze